НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Оболонь - Дніпро 1:4. Для перемоги одного бажання замало ###

Украина. Днепропетровск. Стадион "Днепр-Арена". 4 500 зрителей

Главный арбитр: Александр Иванов (Макеевка)Ассистенты: Николай Васюта (Ровно), Николай Левко (Черновцы)

"Оболонь" - "Днепр" 1:4

Голы: Пластун 51 - Олейник 13, Олейник 23, Коноплянка 63, Олейник 86"Оболонь": Рева, Лупашко (Тимченко 76), Сапай, Илькив, Баранец, Сибиряков, А.Мандзюк, Панас, Слюсар (Мякушко 46), Леонидов, Пластун"Днепр": Лаштувка, Инкум, Кравченко, В.Мандзюк, Кулаков, Коноплянка, Олейник, Чеберячко, Стринич (Джулиано 46), Ротань (Боатенг 65), Матеус (Зозуля 76)Предупреждения: Баранец 83 - Чеберячко 32, Лаштувка 64

Не дивлячись на ту ситуацію, в якій опинилися кияни, головний тренер «Оболоні» та його команда не втрачають оптимізму. Але поки що позитивний настрій не допомагає «пивоварам» залишити останню сходинку турнірної таблиці чи хоча б здобути першу перемогу у поточному сезону. Втім, незважаючи на це оболонці все ще зберігають непогані шанси на збереження прописки у Прем’єр-лізі. Адже боротьба за виживання доволі щільна, відстань до десятого місця складає всього сім очок. Проте якщо «Оболонь» у найближчий час не почне набирати залікові пункти, то новий сезон, скоріш за все, доведеться розпочинати вже в якості команди першої ліги.

Але хоч така участь і не загрожує «Дніпру», підопічні Хуанде Рамоса виступають далеко не так, як цього вимагають від них вболівальники. Дніпропетровці вже наголошували, що прагнуть здобути право виступати у Лізі Чемпіонів та наразі їм доводиться знову вести боротьбу за путівку до Ліги Європи. Тим не менш, навіть не дивлячись на не найкращі часи «Дніпра», ця команда все одно залишається небезпечним суперником для «Оболоні», що і довела зустріч цих колективів на футбольному полі. Звісно, треба віддати належне киянам, вони як завжди доклали максимум зусиль, аби на рівних грати з своїм опонентом. Втім, одного бажання та самовіддачі їм знову не вистачило.

Вже на початку зустрічі гості перевірили міцність захисту «пивоварів», проте епізод завершився всього не сильним ударом Матеуса з-за меж штрафної. Буквально через хвилину біля воріт «Оболоні» виник більш небезпечний момент, цього разу після подачі Сергія Кравченко зі стандарту у карний майданчик господарів кияни довго не могли вибити м’яч у поле, але ніхто з гравців «Дніпра» не зміг скористатися неорганізованими діями оболонців. Підопічні Сергія Ковальця відповіли непоганою атакою, Григорій Баранець перебуваючи у штрафній отримав непоганий пас та не зміг зупинити м’яч і втратив момент. А невдовзі вдалося відзначитися Матеусу, який красивим ударом у падінні відправив м’яч у сітку воріт Віталія Реви, проте через офсайд суддя гол не зарахував. Варто відзначити, що все це сталось протягом першої десятихвилинка, яка завершилася штрафним у бік воріт Яна Лаштувки, відстань була доволі великою, але Сергій Сібіряков все ж зважився на удар. Півзахисник пробив повз стінку у правий нижній кут, де м’ячем заволодів голкіпер.

Хоча «Оболонь» вельми непогано протистояла «Дніпру» і навіть потроху підбиралося до воріт гостей, все одно було помітно, що команда Хуанде Рамоса володіє відчутною перевагою, яку на 13-й хвилин вдалося реалізувати. Матеус отримавши пас з глибини поля увірвався до штрафної та віддав передачу на Дениса Олійника, який у дотик переправив м’яч у ворота. Практично відразу «Дніпро» міг подвоїти рахунок, після помилки Олега Леонідова Євген Коноплянка опинився на ударній позиції, але пробив прямо у руки голкіперу. Ще за хвилину рятувати свою команду довелося вже Ільківу, Ігор вчасно заблокував удар Дениса Кулакова після точної передачі у виконання Матеуса.

Коли здалося, що господарі нарешті відбилися і можуть спробувати відновити рівновагу, Денис Олійник оформив дубль. Цього разу йому вже асистував Коноплянка, Євген увійшов у карний майданчик, обіграв Вадима Сапая і віддав пас на дальню стійку Олійнику, а Денис, у свою чергу, головою переправив м’яч у ворота. І знову відразу «Дніпро» мав нагоду забити знову. Атаку своєї команди небезпечним ударом завершував Коноплянка, але йому трохи не вистачило влучності.

На 28-й хвилині небезпечний епізод вже виник біля воріт гостей. Після виконання кутового м’яч прокотився через штрафну «Дніпра» вздовж лінії воротарського майданчика, втім, ніхто з «пивоварів» не зміг замкнути цей простріл. Відповідь дніпропетровців виявилася дещо гострішою, на вістрі знову опинився Коноплянка, та цього разу він вирішив пробити сам, але намагаючись обіграти Леонідова Євген забарився з ударом і у підсумку з гострого кута не зміг влучити по воротам. Друга половина першого тайму загалом виявилася спокійною і запам’яталася ще двома моментами. А саме ударом Ільків зі штрафного у руки голкіперу, та небезпечним, але трохи не точним, пострілом у виконання Кулакова.

Невідомо, що саме говорив у перерві своїм футболістам Сергій Ковалець та це явно на них подіяло. Щойно розпочався другий тайм, як непоганий момент виник у Панаса, йому вдалося пройти з м’ячем практично до воріт, проте під опікою двох захисників Вадиму пробити не вдалося. На 50-й хвилині один на один з голкіпером вискочив Олександр Мандзюк та зблизившись з Лаштувкою нападник пробив вище воріт. А ось захисник «Оболоні» Ігор Пластун через хвилини зіграв надійніше, після навісу зі штрафного у виконанні Ільківа 32-й номер «пивоварів» точним ударом головою скоротив відставання у рахунку та подарував своїй команді надію хоча б на нічию. Та довго радіти господарям не довелося, оскільки на 63-й хвилині Коноплянці все ж вдалося відзначитися. Матеус на чужій половині поля відібрав м’яч у Панаса та віддав пас Джуліано, той зробив передачу на Євгена, який вже у штрафній «Оболоні» обігрався з Русланом Ротанем та з лівого кута воротарської відправив м’яч у ворота.

Рахунок 3:1 дозволяв «Дніпру» спокійно догравати матч чим команда не могла не скористатись. Кияни ж, у свою чергу, робили все, аби так просто не відпустити гостей додому. Забити другий м’яч «Оболоні» могли Владислав Лупашко, Григорій Баранець, Олександр Мандзюк та Вадим Панас. Але їхнім ударам або бракувало точності, або надійно діяв Ян Лаштувка. А ось дніпропетровці сповна скористалися своїм моментом вже під завісу матчу. Денис Кулаком скористався позиційною помилкою Сергія Мякушко з правого флангу точно навісив на Дениса Олійника, який ударом головою оформив хет-трик та встановив остаточний рахунок зустрічі.

Хуанде Рамос, головний тренер «Дніпра»:

- Достаточно комфортным получился матч. Нам удалось быстро выйти вперед. Таким образом, это облегчило нам задачу по достижению позитивного результата. В итоге мы имеем тот результат, который имеем. Нужно сказать, что забить четыре мяча на выезде – достаточно солидный, пристойный результат. Команда, после того, как забила первый гол, начала играть достаточно спокойно, раскрепощено. В целом же нужно сказать, что потихоньку мы движемся к той игре, к которой мы стремимся. Потихоньку мы начинаем ее показывать, и команда потихоньку проявляет понимание тех аспектом, которые мы ей прививаем.

Сергій Ковалець, головний тренер «Оболоні»:

Появу наставника киян у прес-залі «Оболонь Арени» зустріли оплесками вболівальники, які заповнили більшу частину зали.

- Приємно за те, що ви оцінюєте гру футболістів оплесками. Сюди треба було б привести всю команду. Ще раз говорю, що вони грають для вас. Але, не виходить поки що. Звісно, хотілося, як мені, так і вам, щоб команда займала місце як у минулому сезоні. Звичайно, що є помилки з моєї сторони, так як за результат відповідає тренер. Хочеться, щоб ви підтримували команду у будь-якій ситуації, тому що вона буде завжди. Наступного року нам 20 років і, зрозуміло, що ми здаватися не будемо. Але везіння, ми бачимо, немає.