НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Оболонь-Бровар переграв Чайку в товариському поєдинку ###

Оболонь-Бровар переграв Чайку в товариському поєдинку ФК Оболонь-Бровар

27-го червня підопічні Сергія Ковальця зіграли другу контрольну зустріч. Суперником виступив представник аматорського чемпіонату, а нині (вже офіційно) чемпіонату Другої Ліги – ФК «Чайка» (Петропавлівська Борщагівка).Як і у матчі з Олімпіком, біло-зелені зіграли двома складами. Чимало замін по перерві зробили й гості, що є доволі розповсюдженою практикою для міжсезонних ігор.Перша половина зустрічі, незважаючи на достатню кількість гольових моментів біля воріт обох команд виявилася «сухою». Усі м'ячі були забиті по перерві.Відкрити рахунок у зустрічі «пивоварам» вдалося зусиллями Араміса Кузіна та футболіста на перегляді. Продан виконав флангову передачу на Кузіна, а той у свою чергу відпасував під удар на партнера, який наніс точний удар по воротам Чайки. 1-0. Відновити паритет гостям вдалося вже за декілька хвилин. Після подачі зі стандартного положення нашому голкіперу не вдалося зафіксувати м'яч у руках, а першим на добиванні був футболіст гостей.Рівний рахунок на довго на табло не затримався. Деревяго виконав закидання на Володимира Ткача, фактично вивівши його вїв-на-віч з голкіпером. Володимир свій момент реалізував, знову вивіши свою команду вперед. Представники юнацької команди продовжують радувати результативними діями і в головній команді:)Вже майже під звук фінального свистка, фінальну точку у зустрічі поставив Араміс Кузін, записавши до гольової передачі ще й взяття воріт.Отже, 3-1 – впевнена перемога «Оболонь-Бровар». Вже завтра на гравців очікує черговий тренувальний день, а наступна контрольна зустріч буде зіграна з молодіжним складом ФК «Динамо», 30-го червня. Про час та місце проведення зустрічі буде повідомлено додатково.1 тайм: ФНП, Єфремов, Коваленко, ФНП, Шевченко, Ковбаса, Улянченко, Корнєв, Гуськов, Слободян, ФНП (Кузін)2 тайм: ФНП (Тюрін, 60), Покойовий (Чобанов), Безуглий, ФНП, Прокопенко, Деревяго, ФНП, Ткач, Продан (ФНП), ФНП, КузінГоли: ФНП, 53- Ткач, 68, Кузін, 90 – ?,59